ВЛУЧНІСТЬ, АЗАРТ ТА ГІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ: СОФІЇВСЬКА ГРОМАДА НА ЗМАГАННЯХ З ДАРТСУ! 🎯



В Запорізькій області продовжується обласна спартакіада серед територіальних громад, організована ВФСТ «Колос». Цього разу команди змагалися у дартсі — грі, що поєднує влучність, витримку та справжній спортивний азарт.
У боротьбі за першість взяли участь 12 найсильніших команд області. Софіївську громаду представила збірна команда, яка продемонструвала згуртованість, концентрацію та достойний рівень підготовки.
За результатами турніру команда Софіївської громади посіла почесне 5 місце у загальнокомандному заліку!
Особлива гордість нашої громади - Бідник Тетяна Василівна, яка виборола III місце в особистому заліку серед жінок! 

У складі чоловічої команди громаду представляв Бідник Сергій Васильович, який достойно представив Софіївську громаду на обласному рівні.
Начальник Відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Хлопцева Марина Анатоліївна, яка представляла команду громади на змаганнях, зазначила:
«Ми пишаємося нашими учасниками, які вкотре показують силу духу, згуртованість та любов до спорту. Такі змагання об’єднують громади, мотивують рухатися вперед та дарують нові емоції й досвід.» 
Дякуємо організаторам ВФСТ «Колос» за чудову організацію турніру, а нашим спортсменам - за гідне представлення Софіївської громади!
Попереду ще нові етапи спартакіади, тож бажаємо нашим учасникам наснаги, влучності та нових перемог!
Приємно, що представники Софіївської громади долучилися й до суддівства обласних змагань.
Суддею турніру виступив директор Софіївської гімназії Стоєв Олександр Михайлович. 
Пишаємося професійністю та активною участю наших земляків у спортивному житті області!
