🌍 Бережімо світ, де б ми не були 💙

Дата: 22.04.2026 15:53
Кількість переглядів: 67

 

Фото без описуФото без описуФото без опису🌍 Бережімо світ, де б ми не були 💙

У КЗ «Зеленівський ліцей» Софіївської сільської ради Бердянського району відбувся тематичний захід до Дня Землі та Дня довкілля 🌱

Під час заходу учні ознайомилися зі значенням Міжнародного дня Матері-Землі 🌍 та Дня довкілля 🌿, обговорили актуальні екологічні проблеми: забруднення довкілля, вирубку лісів 🌲❌, забруднення водойм 🌊❌ та поводження з відходами 🗑️. Окрему увагу приділено формуванню відповідального ставлення до природи та розумінню важливості її збереження 💚

У межах заходу проведено інтерактивні активності: тематичну гру «Планета радіє — планета сумує» 😊😢 та екологічну вікторину 🧠, під час яких учні продемонстрували свої знання та небайдужість до майбутнього планети 🤝

🙏Щиро дякуємо директору КЗ «Зеленівський ліцей» Іотовій Н.П за належну організацію заходу, активну громадянську позицію та вагомий внесок у виховання свідомого підростаючого покоління

🌎 Проведення подібних заходів є важливим кроком у формуванні екологічної культури та відповідального ставлення до довкілля навіть в умовах сьогодення 💚


« повернутися

Код для вставки на сайт